(36)
| (6) Gogo 28.10.2009 20:07:39 |
Bo nevim, který fotky Ti vadily (tak jsem pro jistotu cenzuroval vše), mě se zdály všechny standard.
| (5) koubič 28.10.2009 17:54:22 |
koukam že tve dovednosti jsou velké. akorát nechápu proč mám na slušný fotografii zakrytej ksicht jako nějakej darebák.že taky někdy nedáte na zkouknutí nějakou jinou nalitinu? jinak je to super . cus a dík za rychlou reakci
| (4) Gogo 27.10.2009 18:23:26 |
to koubič: musím Ti říct, že jsem dost pečlivě vybíral fotky, který je ještě vhodný na web umístit a Bornis myslím taky. A věř, že jich cenzurou neprošlo hoooodně. No nic, všichni Koubové z mojí fotogalerie z poslední akce jsou smazaný, pokud ještě něco nevyhovuje, dej vědět konkrétně co.
Tato chyba se stává maximálně jednou za 100 let.
Tato chyba se stává maximálně jednou za 100 let.
| (3) koubič 26.10.2009 18:24:07 |
Ahoj pacienti!!!! Když už jste tak rychlý a dáváte fotky do éteru tak to aspon trošku promažte. Některý fotky jsou hnus. Cus
| (2) Gogo 23.09.2009 10:29:04 |
K dispozici je ještě jedno egzotí tričko, pánský vel XXL.
A doma mám jetě asi 5 kousků egzotích placek (odznáčků), další jsou na cestě. Tak pokud máte někdo zájem dejte vědět.
A doma mám jetě asi 5 kousků egzotích placek (odznáčků), další jsou na cestě. Tak pokud máte někdo zájem dejte vědět.
| (1) Gogo 21.09.2009 10:01:17 |
Vítám Vás ve vzkazníku, zde máte místo pro Vaši diskuzi.
